კონფიდენციალობის პოლიტიკასთან მიმართებით, ტერმინები: „ჩვენ“ „ჩვენი“ „ორგანიზაცია“ გულისხმობს „თბილისის გეშტალტ ინსტიტუტს“, ხოლო ტერმინით „თქვენ“ მოიხსენიება ჩვენი სერვისის მომხმარებელი პირი, რომელიც რეგისტრირებულია ჩვენს ვებგვერდზე მოცემულ სასწავლო პროგრამებზე ან/და ტრენინგებზე და სხვა საგანმანათლებლო პროდუქტებზე.
ვებგვერდზე გამოქვეყნებული ინფორმაცია განკუთვნილია მხოლოდ მომხმარებლების პირადი გამოყენებისთვის. წინასწარი წერილობითი თანხმობის გარეშე დაუშვებელია ამ ინფორმაციის, ასევე ვებგვერდის სტრუქტურის, გამოსახულების ან დიზაინის გავრცელება, გადაცემა, ასლის დამზადება ან/და რეპროდუცირება (მათ შორის, სოციალურ მედიაში) კომერციული მიზნებისთვის.
ვებგვერდზე შესვლით და მისი გამოყენებით თქვენ ეთანხმებით ამ პირობებს. თუ თქვენ არ ეთანხმებით მოცემულ გამოყენების პირობებს, მაშინ არ გაქვთ უფლება, რომ ისარგებლოთ ამ ვებგვერდით და დაუყოვნებლივ უნდა შეწყვიტოთ მისი მოხმარება.
ამ ვებგვერდის წვდომისა და გამოყენებისას უნდა აკმაყოფილებდეთ ყველა მოქმედ კანონმდებლობას და შესაბამის რეგულაციებს.
დაუშვებელია ვებგვერდისა და სისტემის არაავტორიზებული გამოყენება (მათ შორის, არარსებული დასახელებით და კოდით). იქ, სადაც მოითხოვება რეგისტრაცია და პაროლის გამოყენება, თქვენ ვალდებული ხართ, კონფიდენციალურად შეინახოთ და არ დაუშვათ ვებგვერდზე წვდომის შესაძლებლობა თქვენს ნაცვლად სხვა პირის მიერ.
დაუშვებელია ვებგვერდისთვის ტექნიკური, პროგრამული ზიანის მიყენება. ორგანიზაციის ვებგვერდის (მათ შორის, ბლოგის ან ფორუმების) გამოყენებისას დაუშვებელია უკანონო ქმედება, დისკრიმინაციული, ცილისმწამებლური, სიძულვილის ენით საუბარი ან სხვა იმგვარი ინფორმაციის განთავსება, გავრცელება/ტრანსმისია, რაც შესაძლოა არღვევდეს კანონმდებლობას ან/და ზიანს აყენებდეს ორგანიზაციის მიზნებს.
ვებგვერდზე მოსახვედრად გამოყენებული ნებისმიერი პროგრამული მოდულის (სატელეფონო, კომპიუტერული და სხვა) გაუმართაობა თქვენი რისკია.
თუ ვებგვერდზე წვდომა შეუძლებელი გახდა ტექნიკური შეფერხების ან ჩვენგან დამოუკიდებელი სხვა მიზეზით, ორგანიზაცია არ არის პასუხისმგებელი ამ ვითარებასა ან დამდგარ შედეგზე.
კონფიდენციალობის დაცვა
ორგანიზაცია უზრუნველყოფს მისთვის მიწოდებულ კონფიდენციალური ინფორმაციის დაცვას კანონმდებლობით დადგენილი წესით. ჩვენი მხრიდან კონფიდენციალური ინფორმაციის გადაცემა ხორციელდება თქვენი წინასწარი თანხმობით, ან კანონით გათვალისწინებულ სხვა შემთხვევებში. ჩვენ ვზრუნავთ თქვენი პირადი კონფიდენციალური ინფორმაციის უსაფრთხოებასა და გაუმჟღავნებლობაზე, თუმცა, იმის გათვალისწინებით, რომ თქვენი მონაცემების დისტანციურად მოწოდების პროცესი არ არის დაშიფრული, ორგანიზაცია იხსნის პასუხისმგებლობას მესამე პირების მიერ თქვენი მონაცემების არასანქცირებულ წვდომაზე ამ მონაცემების ჩვენთვის მოწოდების დროს.
ინფორმაციის სიზუსტე
გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ ზემოთ აღნიშნულ წესებსა და პირობებს. თუ მათ არ ეთანხმებით ან რამე რჩევა გაქვთ (მათ შორის, ვებგვერდზე გამოქვეყნებულ ინფორმაციასთან დაკავშირებით), გთხოვთ, ამის თაობაზე შეგვატყობინოთ. თუ გექნებათ კითხვები პერსონალურ მონაცემთა დაცვისა და მათი დამუშავების შესახებ, ან ჩვენს საერთო უფლებებთან და მოვალეობებთან დაკავშირებით, შეგიძლიათ დაგვირეკოთ:

In relation to the Privacy Policy, the terms: “we” “our” “organization” refers to “Tbilisi Gestalt Institute”, and the term “you” refers to the user of our service who is registered for the educational programs and/or trainings and other educational products provided on our website.
The information published on the website is intended for the personal use of users only. It is not permitted to distribute, transfer, make copies and/or reproduce this information, as well as the structure, images or design of the website (including on social media) for commercial purposes without prior written consent.
By accessing and using the website, you agree to these terms. If you do not agree to these terms of use, then you are not entitled to use this website and must immediately stop using it.
You must comply with all applicable laws and relevant regulations when accessing and using this website.
Unauthorized use of the website and system (including under a non-existent name and code) is prohibited. Where registration and password use are required, you are obligated to keep them confidential and not allow access to the website by another person in your place.
Technical or software damage to the website is prohibited. When using the organization's website (including blogs or forums), illegal actions, discriminatory, defamatory, hate speech or other information that may violate the law and/or harm the goals of the organization are prohibited.
Any malfunction of any software module (telephone, computer, etc.) used to access the website is at your own risk.
If access to the website becomes impossible due to a technical failure or other reason beyond our control, the organization is not responsible for this situation or the resulting consequences.
Confidentiality
The organization ensures the protection of confidential information provided to it in accordance with the procedure established by law. The transfer of confidential information from our side is carried out with your prior consent, or in other cases provided for by law. We take care of the security and non-disclosure of your personal confidential information, however, given that the process of remotely providing your data is not encrypted, the organization is not responsible for unauthorized access to your data by third parties during the provision of this data to us.
Accuracy of information
Please carefully read the above terms and conditions. If you do not agree with them or have any advice (including regarding the information published on the website), please let us know about it. If you have any questions about the protection of personal data and its processing, or about our common rights and obligations, you can call us: